Shopping Cart

Nu ai niciun produs în coș.

Termostat siguranta 187°C bulb ø4x124mm capilar 830mm EGO 55.31532.110 1444004

(0 recenzii de la clienți)

390.00 lei

Produsul se comercializează doar către persoane juridice.

SKU: 1444004 Categorii: ,

Termostat siguranta 187°C bulb ø4x124mm capilar 830mm EGO 55.31532.110 1444004

manual reset
covered capillary 830mm
bulb ø4x124mm

Compatibil cu:
CIMBALI 531-191-800
DALLA CORTE B-00-0210
EGO 5531532110
FAEMA 531191800
GEV LF1444004
GEV S0304763
LAVAZZA 10066261
PROMAC 34200096
RANCILIO 34200096
SANREMO 10111012
SPAZIALE 08019
CIMBALI Coffee machine JUNIOR, M29, M30, M32, M39, M39-GT
FAEMA Coffee machine E61, E61 JUBILE, E61 LEGEND, E98 COMPACT, ELITE, EMBLEMA, EMBLEMA A, EMBLEMA S, ENOVA, SMART, SMART A, SMART A RESTYLING, SMART S, SMART S RESTYLING, STYLEMA, STYLEMA A, STYLEMA S
PROMAC Coffee machine CLUB, COMPACT, GREEN
RANCILIO Coffee machine CLASSE10, S20
SPAZIALE Coffee machine S2, S2 SPAZIO, S5-COMPACT, S8, S9

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.